تبلیغات
اخبار ایران و جهان - جریان‌های مرده سیاسی در دل مردم جایی ندارند

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

شنبه 27 اسفند 1390-10:32 ب.ظنماینده منتخب مردم نیشابور در مجلس نهم:
جریان‌های مرده سیاسی در دل مردم جایی ندارند

خبرگزاری فارس: نماینده منتخب مردم نیشابور در نهمین دوره مجلس گفت: پیام انتخابات نهم مجلس این بود که جریان‌های مخالف خط رهبری و جریان‌های مرده سیاسی در دل مردم جایی ندارند.

خبرگزاری فارس: جریان‌های مرده سیاسی در دل مردم جایی ندارند

به گزارش خبرگزاری فارس از نیشابور حجت‌الاسلام حسین سبحانی‌نیا ظهر امروز در دیدار با فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیشابور اظهار کرد: دشمن می‌خواست به کشورهایی که ایران را به‌ عنوان الگوی خود انتخاب کردند بقبولاند که این الگو از مشروعیت و مقبولیت مردمی برخوردار نیست، اما حضور 64 درصدی مردم در این انتخابات نقشه‌های آنها را نقش بر آب کرد.

وی ادامه داد: شاکله مجلس نهم اصولگرا است که امیدواریم مجلس نهم از مجلس هشتم منسجم‌تر، متحدتر، ارزشی‌تر و ولایت‌مدارتر است.

وی به نتیجه انتخابات اشاره کرد و افزود: مردم به‌ جای شعارها به عملکرد و صداقت در عمل توجه می‌کنند.

عضو هیئت ‌رئیسه مجلس شورای اسلامی ادامه داد: ممکن است مردم از عملکرد برخی مانند شخص بنده انتقاد داشته باشند اما این انتقاد را به حساب رهبری، انقلاب و نظام نمی‌گذارند.

سبحانی‌نیا به نقش بسیجیان در تأمین امنیت انتخابات اشاره کرد و افزود: جای شکر دارد که با حضور نیروهای نظامی و انتظامی و نیروهای مخلص بسیجی انتخابات در کمال آرامش برگزار شد.

وی از تلاش‌ها و زحمات نیروهای بسیجی در برگزاری نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی تقدیر و تشکر کرد.

این مسئول سیاسی کشوری با اشاره به اینکه شرایط کنونی کشور با شرایط چهار سال پیش تفاوت شایان توجهی دارد، گفت: مشارکت مردم در انتخابات مجلس با وجود تحریم‌های انتخاباتی از جانب جریان‌های مخالف نظام و تبلیغات گسترده شبکه‌های ماهواره‌ای از 51 درصد به 64 درصد رشد داشته است.

نماینده شش دوره نیشابور در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) از هر فرصتی برای آگاهی‌بخشی به مردم و تبیین اینکه چه طراحی‌هایی از سوی دشمنان برای ضربه زدن به ملت انجام شده است، می‌پردازند.

سبحانی‌نیا خاطرنشان کرد: تذکرات به‌ جا و به ‌موقع معظم‌له سبب روشن شدن وظیفه ملی و حضور حداکثری مردم در این انتخابات شد.

وی افزود: با این انتخابات فرصت جدیدی برای کشور فراهم شده است که مسئولیت ما را در قبال مردم بیشتر می‌کند.

در ادامه فرمانده ناحیه مقاومت بسیج نیشابور در گزارش کوتاهی به عملکرد این ناحیه در سال 90 پرداخت و از منتخب مردم در مجلس خواست تا به حرکت بزرگ فرهنگی که توسط سپاه آغاز شده است در مجلس توجه ویژه داشته و بودجه و امکانات لازم و کافی در سال 91 برای آن در نظر گرفته شود.

در حاشیه این دیدار بعضی از بسیجیان خواستار رسیدگی به مشکلات جامعه ایثارگران و رزمندگان در مجلس شدند.

انتهای پیام/س10/ط4000
تاریخ آخرین ویرایش:- -