تبلیغات
اخبار ایران و جهان - رعایت جدی توصیه‌های پلیس در ایام نوروز

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

شنبه 27 اسفند 1390-10:33 ب.ظرئیس پلیس جهرم تاکید کرد
رعایت جدی توصیه‌های پلیس در ایام نوروز

خبرگزاری فارس: رئیس پلیس جهرم با بیان رعایت جدی توصیه‌های پلیس در ایام نوروز گفت: رعایت کردن جدی هشدارهای پلیس احتمال سو استفاده سارقان از منازل را به حداقل می‌رساند.

خبرگزاری فارس: رعایت جدی توصیه‌های پلیس در ایام نوروز

به گزارش خبرگزاری فارس از جهرم به نقل از معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی جهرم، یوسف ملک‌زاده، بعد از ظهر امروز با بیان شعار امسال نیروی انتظامی در بهار 91 با عنوان «بهار من، آرامش و رضایت تو» اظهار داشت: با عنایت به نزدیک شدن به تعطیلات پایان سال، مسافرت‌های ایام نوروز و خالی ماندن خانه‌ها؛ لازم است شهروندان هشدارهای پلیس را جدی گرفته و نسبت به رعایت دقیق آنها اقدام کنند تا احتمال سو استفاده سارقان از این موضوع به حداقل برسد.

وی با بیان اینکه در این ایام تا حد امکان از خالی گذاشتن منزل خودداری کرده و در مواقعی که به مسافرت می‌روید از همسایگان یا اقوام مورد اطمینان خود بخواهید که از منزلتان مراقبت کنند، افزود: از بازگو کردن برنامه سفر خود نزد افراد ناشناس بپرهیزید و علائمی که نشان می‌دهد به مسافرت رفته‌اید را از ببرید.  

فرمانده انتظامی جهرم با بیان اینکه در مواقع خالی بودن منزل از روشن گذاشتن لامپ یک اتاق به مدت طولانی و مستمر خودداری و حتی‌المقدور از کلیدهای زمان‌دار خودکار استفاده کنید ابراز داشت: شهروندان در نظر داشته باشند از قرار دادن کلید منزل در محل‌هایی مانند زیر جاکفشی و سایر محل‌های قابل دسترسی خودداری کرده و با نصب چشمی روی درب ورودی از غافلگیری خود و اعضای خانواده توسط سارقان و افراد مظنون جلوگیری کنند.

این مقام انتظامی خطاب به شهروندان گفت: چنانچه در همسایگی شما افرادی مظنون، مشکوک یا معتاد به مواد مخدر سکونت دارند و نیز رفت و آمدهای مشکوک و جابه‌جایی وسایل در شب و مواقع غیرعادی صورت می‌گیرد مراتب را با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 اطلاع دهید.  

وی خاطرنشان کرد: به افرادی که به‌عنوان مامور سازمان‌های مختلف به منزلتان مراجعه می‌کنند وسواس بیشتر به خرج داده و تا قبل از شناسایی کامل و رویت مدارک آنان از ورود آن‌ها جلوگیری کنید. 

رئیس پلیس جهرم در پایان با بیان اینکه با رعایت قانون و به کار بستن راهکارهای پیشگیری از جرایم، امنیت و سلامتی را زینت‌بخش نوروز کنیم، تصریح کرد: کارکنان خدوم فرماندهی انتظامی شهرستان جهرم با خدمتگزاری مضاعف به هموطنان سعی می‌کنند تا لحظات خوش و زیبا و لذت‌بخش را برای شهروندان فراهم کنند.

انتهای پیام/ح30
تاریخ آخرین ویرایش:- -