تبلیغات
اخبار ایران و جهان - ستاد اسکان مسافران نوروزی در مهریز آغاز به کار کرد

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

شنبه 27 اسفند 1390-10:33 ب.ظرئیس آموزش و پرورش مهریز:
ستاد اسکان مسافران نوروزی در مهریز آغاز به کار کرد

خبرگزاری فارس: رئیس آموزش و پرورش شهرستان مهریز گفت: در آستانه تعطیلات نوروز ستاد اسکان مهمانان و مسافران نوروزی در مهریز آغاز به کار کرد.

خبرگزاری فارس: ستاد اسکان مسافران نوروزی در مهریز آغاز به کار کرد

به گزارش خبرگزاری فارس از مهریز رئیس آموزش و پرورش شهرستان مهریز عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: ستاد اسکان مهمانان و مسافران نوروزی در 17 واحد آموزشی در سطح شهرستان با 150 اتاق مجهز به امکانات مورد نیاز آماده پذیرایی از مهمانان و مسافران نوروزی است.

حسن حاضری خاطرنشان کرد: امسال ساختمان جدیدالاحداث دبیرستان آیت‌الله کاشانی به ‌عنوان ستاد مرکزی اسکان مسافران نوروزی در نظر گرفته شده است.

وی با بیان اینکه شماره تماس‌های 5222393 و 5229060 آماده پاسخ‌گویی به مهمانان نوروزی است، عنوان کرد: علاوه بر فضاهای آموزشی زیر پوشش، در صورت نیاز سایر مکان‌های مربوط به ادارات و نهادهای شهرستان مهریز نیز در اختیار مهمانان گذاشته خواهد شد.

حاضری خاطرنشان کرد: سال گذشته در ایام تعطیلات نوروز 4 هزار و 125 نفر در 758 خانوار مهمان و مسافر نوروز در این شهرستان اسکان داده شدند.

وی عنوان کرد: بیشترین مسافران نوروزی از استان‌های تهران، گلستان و آذربایجان‌شرقی مهمان شهرستان مهریز بودند.

حاضری بیان کرد: از این تعداد مسافر نوروزی 2 هزار و 943 نفر از خانواده فرهنگی و هزار و 388 نفر از خانواده‌های غیر فرهنگی بودند.

به گزارش فارس، شهرستان مهریز از شهرستان‌های تاریخی استان یزد به شمار می‌رود و دارای جاذبه‌های تاریخی و طبیعی بسیاری از جمله چشمه باستانی غربالبیز، قلعه مهرپادین، قلعه زین‌الدین و ... هم‌چنین روستاهای نمونه گردشگری نظیر سریزد است.

مهریز با جمعیتی بالغ بر 35 هزار نفر در 35 کیلومتری مرکز استان یزد قرار گرفته است.

انتهای پیام/ح20/ط4000
تاریخ آخرین ویرایش:- -