تبلیغات
اخبار ایران و جهان - خدمت‌رسانی بی‌منت به خانواده شهدا و ایثارگران

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

شنبه 27 اسفند 1390-11:33 ب.ظرئیس بنیاد شهید بویین‌زهرا تأکید کرد
خدمت‌رسانی بی‌منت به خانواده شهدا و ایثارگران

خبرگزاری فارس: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بویین‌زهرا گفت: خدمت‌رسانی بی‌منت و صادقانه به خانواده‌های معزز شهدا و رزمندگان دفاع مقدس در سرلوحه فعالیت‌ها و برنامه‌های این بنیاد قرار گرفته است.

خبرگزاری فارس: خدمت‌رسانی بی‌منت به خانواده شهدا و ایثارگران

سجاد اینانلو امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بویین‌زهرا با قدردانی از حضور حداکثری و تأثیرگذار مردم در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: تقدیم 500 شهید سرافراز، 810 جانباز و همچنین 45 نفر آزاده در دوران دفاع مقدس گواه معتبر و سند قطعی از ولایت‌مداری و همچنین نشانه‌ای از انسجام مردم شهرستان بویین‌زهرا است.

وی افزود: مردم انقلابی بویین‌زهرا همچنان با هدایت‌های ویژه مقام معظم رهبری در مسیر آرمان‌های متعالی شهدا و نظام اسلامی قرار دارند و پرچم‌های به خون آغشته عزت و سربلندی را با افتخار نگهداری می‌کنند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بویین‌زهرا تصریح کرد: فعالیت‌های این بنیاد در شهرستان بویین‌زهرا از اوایل سال 62 آغاز شده و تاکنون نیز در بخش‌های مختلف فرهنگی، آموزشی و پژوهشی، برنامه‌های فراوانی را انجام داده است.

اینانلو ادامه داد: در زمینه‌های درمانی و مددکاری نیز اقدامات مؤثر و رضایت‌بخشی از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران بویین‌زهرا انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: از آغاز سال جاری تاکنون نیز مقدمات ایجاد مراکز تعاون و امور اجتماعی در این شهرستان صورت گرفته است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بویین‌زهرا با یادآوری توصیه‌ها و همچنین تأکیدات امام راحل و مقام معظم رهبری به مردم و مسئولان برای توجه ویژه و جدی به خانواده‌ها و اولیای شهدا و ایثارگران در جامعه تصریح کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران بویین‌زهرا در راستای تبعیت از منویات دلسوزانه و حکیمانه مقام معظم رهبری، خدمت‌رسانی بی منت و صادقانه به خانواده‌های معزز شهدا و رزمندگان جنگ تحمیلی را سرلوحه فعالیت‌های خود قرار داده است.

اینانلو اضافه کرد: بنیاد شهید و امور ایثارگران بویین‌زهرا در سال 90 در حد توان خود توانسته است خدمات فراوانی را در حوزه‌های مختلف به ثمر برساند و همچنین در راستای رضایت‌مندی شهدا و خانواده‌هایشان گام‌های بلند بردارد.

وی عنوان کرد: شناسایی و پشتیبانی از دانش‌آموزان شاهد و ایثارگر در بیش از 40 واحد از مجتمع‌های آموزشی سطح بویین‌زهرا، برگزاری گردهمایی بزرگ خانواده‌های ایثارگر در بخش‌های مختلف شهرستان و همچنین برپایی المپیادهای علمی و فرهنگی از جمله فعالیت‌های اساسی و محوری این بنیاد در بخش آموزشی در سال 90 است.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران بویین‌زهرا ادامه داد: سرکشی و بازدید از منازل شهدا و همچنین دیدار با رزمندگان با سابقه در طول سال با حضور مسئولان در این شهرستان انجام می‌گیرد.

اینانلو با اشاره به فعالیت‌های پژوهشی و تبلیغاتی این اداره اظهار کرد: برگزاری محافل غبارروبی و عطرافشانی در مناسبت‌های مختلف، برگزاری یادواره‌‌های متعدد در طول سال و در مناطق مختلف این شهرستان، جمع‌آوری و نگهداری از آثار مکتوب و رسانه‌ای شهدا هر ساله از سوی این بنیاد و با همکاری نهادهای دیگر انجام می‌شود.

انتهای پیام/ی20/پ3003
تاریخ آخرین ویرایش:- -