تبلیغات
اخبار ایران و جهان - توجه به معنویات و دوری از مادیات ماندگار است

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 28 اسفند 1390-10:09 ب.ظامام جمعه بردخون:
توجه به معنویات و دوری از مادیات ماندگار است

خبرگزاری فارس: امام جمعه بردخون گفت: آنچه ماندگار است توجه به معنویات و دوری از شیفتگی به سمت مادیات است.

خبرگزاری فارس: توجه به معنویات و دوری از مادیات ماندگار است

 به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر حجت‌الاسلام سید حسین رکنی‌حسینی پیش از ظهر امروز در جمع مردم بردخون در مسجد جامع گفت: نوروز همچون اعیاد دیگر جایگاه خاصی در بین مردم ایران دارد و سال‌هاست که همراه با بهار فصل نو شدن و تغییر را جشن می‌گیرند و می‌کوشند این ایام را در کنار هم باشند و صله رحم به جای آورند.

رکنی‌حسینی افزود: در پایان سال باید عملکرد خود را در این سال ببینیم و اگر ضعف و نقصی بوده برای رفع آن برنامه‌ریزی و برای تقویت نقاط قوت تصمیم بگیریم و به جبران گذشته بپردازیم به هر حال همه اشتباه می‌کنند اما مهم شناخت اشتباه و تلاش برای پرهیز از انجام آن است که با یاری خدا ممکن خواهد بود.

وی ادامه داد: آنچه ماندگار است توجه به معنویات و دوری از شیفتگی به سمت مادیات است پس بکوشیم برای خدمت صادقانه به مردم و بررسی پرونده یک ساله کاری خودمان برنامه‌ریزی کنیم که در این مدت چه کار کرده‌ و تا چه حد به وظایف خود عمل کرده‌ایم.

رکنی‌حسینی خاطر نشان کرد: بیایید بار دیگر به حساب خود برسیم و پرونده یک ساله خود را ورق بزنیم که در این مدت چه کرده‌ایم و تا چه حد رضایت خداوند را جلب کرده‌ایم و در پیشگاه خداوند به عملکرد خود نمره دهیم.

وی در ادامه یاد درگذشتگان و کسانی که سال گذشته در میان مردم بودند و الان دعوت حق را لبیک گفته‌اند،گرامی داشت و بر روح آنان درود فرستاد و برای همه مردم آرزوی سالی نیکو و خجسته کرد.

انتهای پیام/ی30/د1000
تاریخ آخرین ویرایش:- -