تبلیغات
اخبار ایران و جهان - کونته: این بهترین یوونتوس فصل بود

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 28 اسفند 1390-10:09 ب.ظکونته: این بهترین یوونتوس فصل بود

خبرگزاری فارس: سرمربی یوونتوس از پیروزی پر گل تیمش برابر فیورنتینا ابراز رضایت کرد.

خبرگزاری فارس: کونته: این بهترین یوونتوس فصل بود

به گزارش خبرگزاری فارس و به نقل از سایت فوتبال ایتالیا، فیورنتینا در آرتمیو فرانچی میزبان یوونتوس بود که در پایان با نتیجه ۵ بر صفر شکست سنگینی را تجربه کرد.

آنتونیو کونته در مورد این بازی گفت: در دقایق ابتدایی و زمانی‌که میرکو ووچینیچ توپ را به تیر دروازه کوبید احساس کردم این بازی نیز طلسم شده و ما بازهم به گل نخواهیم رسید ولی پس از آن همه چیز بهتر شد. می‌دانستیم فیورنتینا برای به‌دست آوردن امتیاز وارد میدان خواهد شد ولی تصور می‌کنم ما در این جدال بهترین بازی فصل‌مان را ارائه کردیم.

 

وی ادامه داد: پس از یک دوره تساوی‌های عجیب،‌ به هیچ‌وجه فکر نمی‌کردم در بازی با فیورنتینا بتوانیم به روند پیروزی‌هایمان بازگردیم. شاگردانم حرفه‌ای عمل کرده و توانایی‌های بالای خود را نشان دادند. می‌خواستیم در این بازی پیروز شویم و توانستیم این کار را نیز انجام دهیم. پیش از دیدار به بازیکنان گفته بودم باید روی بازی خودمان تمرکز کرده و کاری به سایر دیدارها نداشته باشیم. پیروزی در این دیدار حساس برای ما اهمیت فوق‌العاده‌ای داشت. بسیار خوشحال هستم که ما هنوز هم برای قهرمانی در این فصل می‌جنگیم. دوست دارم فصل را در حالی به پایان برسانیم که نسبت به هیچ چیز ابراز پشیمانی نکنیم.

انتهای پیام/خ
تاریخ آخرین ویرایش:- -