تبلیغات
اخبار ایران و جهان - هلال احمر هنوز در محدوده پارک جنگلی میرزا کوچک‌خان نیست

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 28 اسفند 1390-09:10 ب.ظسرزمین طبرستان در انتظار نوروز- 74
هلال احمر هنوز در محدوده پارک جنگلی میرزا کوچک‌خان نیست

خبرگزاری فارس: بخشدار امامزاده عبدالله(ع) مازندران گفت: اکیپ هلال احمر هنوز در محدوده بخشداری امامزاده عبدالله و پارک جنگلی میرزا کوچک‌خان مستقر نشده است.

خبرگزاری فارس: هلال احمر هنوز در محدوده پارک جنگلی میرزا کوچک‌خان نیست

یحیی عسگری‌پور در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در آمل گفت: بخش امامزاده عبدالله آمل با دارا بودن گردشگر ثابت و تردد بیش از حد وسایل نقلیه در محورهای منتهی به این بخش در نوروز مواجه است.

عسگری‌پور ابراز داشت: هلال احمر تمهیدی برای خطرات احتمالی و استقرار تیمش در این محدوده نکرده است.

این مسئول با بیان اینکه امامزاده عبدالله آمل یکی از اماکن مهم گردشگرپذیر در طول سال است، خاطرنشان کرد: گردشگران و زائران هیچ مشکلی بابت اقامت مناسب ندارند.

وی یادآور شد: پارک جنگلی میرزا کوچک‌خان در محدوده این بخش، جاذبه مهم گردشگری مازندران است و اقامتگاه اولیه مسافران در شهر آمل به شمار می‌رود اما خبری از نیروهای هلال‌احمر در این محدوده نیست.

بخشدار امامزاده عبدالله(ع) با تاکید بر اینکه در بخش به دلیل دارا بودن یکی از امامزادگان واجب‌التعظیم استان در کشور شناخته شده، یادآور شد: این بخش در ایام تعطیلات شاهد اقامت بسیاری از مسافران و زائران است.

وی با اشاره به کوهستانی بودن این بخش تاکید کرد: کوهستانی بودن بخش و دارا بودن همزمان رودخانه و جنگل، این بخش را به یکی از جاذبه‌های دیدنی مازندران تبدیل کرده است.

به گفته وی، نیاز به سازمان‌های حمایت‌های کننده در این بخش به خوبی احساس می‌شود.

این مسئول تصریح کرد: تنها دغدغه ما در این مسیر استقرار نیرو‌های هلال‌احمر است تا گردشگران در صورت بروز حوادث بین جاده‌ای در این منطقه نگران نبوده و با خاطره خوش از زیبایی‌های مادی و معنوی بخش امامزاده عبدالله آمل لذت ببرند.

انتهای‌ پیام/ن۲۰
تاریخ آخرین ویرایش:- -