تبلیغات
اخبار ایران و جهان - اعتراض‌های مردمی به حضور یک صهیونیست در پارلمان مغرب

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 6 فروردین 1391-11:39 ق.ظاعتراض‌های مردمی به حضور یک صهیونیست در پارلمان مغرب

خبرگزاری فارس: حضور و مشارکت یک صهیونیست در نشست پارلمان مغرب اعتراض‌های مردمی و بحث و مناقشه‌های سیاسی بسیاری را در این کشور به دنبال داشته است.

خبرگزاری فارس: اعتراض‌های مردمی به حضور یک صهیونیست در پارلمان مغرب

به گزارش فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی مفکره الاسلام، حضور و مشارکت یک صهیونیست در چارچوب هیئت اعزامی "جمعیت پارلمانی اتحاد برای مدیترانه" در نشست پارلمان مغرب خشم مردم این کشور را برانگیخت.

به همین منظور مردم این کشور روز گذشته در اعتراض به حضور این صهیونیست در پارلمان مغرب مقابل ساختمان پارلمان این کشور تحصن کردند.

این درحالی است که نشست روز گذشته پارلمان مغرب با افتتاح رسمی نشست جمعیت پارلمانی اتحاد برای مدیترانه همراه بود و به همین منظور نمایندگان حزب "عدالت و توسعه" در اعتراض به حضور این صهیونیست در پارلمان از حضور در این نشست روز گذشته امتناع کردند.

رئیس فراکسیون عدالت و توسعه که دارای اکثریت در پارلمان مغرب است، در این‌باره تاکید کرد که موضع حزب متبوعش درباره عادی سازی روابط با رژیم صهیونیستی هیچ تغییری نکرده و به شدت هرگونه عادی سازی روابط با این رژیم را محکوم و رد می‌کند.

وی در ادامه افزود: این سیاستی است که هم اکنون دولت مغرب نیز آن را دنبال می‌کند.

وزارت داخلی مغرب نیز با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که تاکنون هیچ درخواستی جهت ورود این دیپلمات صهیونیست دریافت نکرده و به نظر می‌رسد که وی با ویزای یکی از کشورهای اروپایی وارد مغرب شده باشد.

انتهای پیام/++
تاریخ آخرین ویرایش:- -