تبلیغات
اخبار ایران و جهان - تعرض مزدوران آل خلیفه به نوجوان بحرینی+ فیلم

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 6 فروردین 1391-12:40 ب.ظجنایت نیروهای سپر جزیره در بحرین
تعرض مزدوران آل خلیفه به نوجوان بحرینی+ فیلم

خبرگزاری فارس: نوجوان بحرینی بعد از این که به درخواست ماموران امنیتی جهت همکاری جواب رد داد، پس از ضرب و شتم و ایجاد جراحت مورد آزار جنسی قرار گرفت.

خبرگزاری فارس: تعرض مزدوران آل خلیفه به نوجوان بحرینی+ فیلم

به گزارش مانیتورینگ فارس، فعالان بحرینی فیلم جدیدی از جنایت نیروهای آل خلیفه که در آن تصاویری از یک نوجوان 16 ساله که با حالتی نیمه هوشیار رها شده بود را منتشر کردند.

 

این تصاویر مربوط به "علی السنکیس" نوجوان 16 ساله بحرینی است که بعد ازاین که به درخواست ماموران امنیتی جهت همکاری و خبرچینی جواب رد داده از سوی آن ها ربوده شده و پس از ضرب و شتم و ایجاد جراحت مورد آزار جنسی قرار گرفته است.

فیلم را اینجا مشاهده کنید

 

پیش از این نیز بارها گزارش هایی از اقدامات غیرانسانی نیروهای ال خلیفه منتشر شده بود و بسیاری از ناظران تصریح کرده‌اند که خشونت های سازمان یافته مزدوران رژیم با حمیات نیروهای ارتش عربستان عامل ایجاد مقاومت مردمی در میان جوانان بحرینی شده است.

 

جوانان بحرینی در پاسخ به اقدامات نیروهای آل خلیفه و سعودی با سلاح های دست ساز مانند کوکتل مولوتف نیروهای امنیتی را در گشت زنی‌های شبانه بارها مورد هدف قرار داده و آنها را وادار به فرار کرده‌اند تا مانع از حملات آنها به مردم شوند.

 

انتهای پیام/ق
تاریخ آخرین ویرایش:- -