تبلیغات
اخبار ایران و جهان - «جشن‌ خانه ‌موسیقی» با حضور یک گروه فرانسوی برگزار می‌شود

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

چهارشنبه 11 مرداد 1391-10:32 ق.ظمدیرعامل خانه موسیقی در گفت‌وگو با فارس:
«جشن‌ خانه ‌موسیقی» با حضور یک گروه فرانسوی برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: حمیدرضا نوربخش از برگزاری جشن خانه موسیقی با حضور یک گروه موسیقی از فرانسه در اواسط مهرماه امسال در تهران خبر داد.

خبرگزاری فارس: «جشن‌ خانه ‌موسیقی» با حضور یک گروه فرانسوی برگزار می‌شود

«حمیدرضا نوربخش» مدیر‌عامل خانه موسیقی در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس اظهار داشت: هم‌اکنون سیزده سال از پایه‌گذاری خانه موسیقی می‌گذرد و ما هر ساله همزمان با «روز جهانی موسیقی» تولد این خانه را جشن می‌گیریم. در سال‌های گذشته بزرگداشت‌ها و کنسرت‌هایی از اساتید موسیقی را داشتیم که طی یکی دو سال گذشته برای بالا بردن انگیزه بیشتر در نسل جوان و موزیسین در پی به وجود آوردن فضایی برای تولید کارهای ارزشمند هستیم.

وی افزود: این جشن با همکاری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران، اواسط مهرماه جاری در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد.

نوربخش تصریح کرد: خانه موسیقی برای نخستین بار شاهد برگزاری جشن بین‌المللی خود خواهد بود؛ چرا که یک گروه موسیقی از کشور فرانسه در این جشن 4 روزه ما را همراهی خواهند کرد.

مدیر‌عامل خانه موسیقی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های متنوع هنری، تجلیل از هنرمندان پیشکسوت و هنرمندان خانم از ویژگی‌های جشن امسال است.

به گزارش فارس، خانه موسیقی شانزدهم مرداد 1379 به ثبت رسیده است. این خانه با داشتن دو ساختمان در تهران فعال است که ساختمان شماره یک در خیابان شهید فاطمی تهران برای برگزاری کلاس‌ها و جلسات هنرمندان موسیقی است و ساختمان شماره 2 خانه موسیقی در خیابان صبای جنوبی قرار دارد که امور مربوط به عضویت، بیمه و مسکن اعضا در آن انجام می‌شود و در واقع بیشترین تعداد مراجعه را دارد و تا کنون 12 هزار نفر در این مرکز عضو شده‌اند.
تاریخ آخرین ویرایش:- -