تبلیغات
اخبار ایران و جهان - مطالب هفته سوم اسفند 1390

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

یکشنبه 21 اسفند 1390-11:51 ب.ظمعاون علمی‌و فن‌آوری رئیس‌جمهوری خبر داد
صادرات کالاهای دانش‌بنیان را به 1.2میلیارد دلار می‌رسانیم

خبرگزاری فارس: معاون علمی و فن‌آوری رئیس‌جمهوری گفت: در سال 89صادرات کالاهای دانش‌بنیان 649میلیون دلار بود که امسال به 840میلیون دلار رسید و برای سال 91 تعهد کرده‌ایم این رقم را به 1.2میلیارد دلار برسانیم.

خبرگزاری فارس: صادرات کالاهای دانش‌بنیان را به 1.2میلیارد دلار می‌رسانیم

به گزارش خبرنگار فارس، نسرین سلطان‌خواه حقیقی در مراسم افتتاح خط تولید برخی تجهیزات یکبار مصرف پزشکی در شهرک صنعتی آشتیان اظهار داشت: یکی از عرصه‌های جهاد اقتصادی خودکفایی در تولید برخی تجهیزات یکبارمصرف پزشکی است.

وی گفت: وزارت بهداشت به طور خاص مسئولیت تأمین دارو و واکسن‌ را برای مردم بر عهده دارد، اما این مسئولیت لزوماً به معنی تولید نیست. البته یک وظیفه عام در مورد اینکه باید از توان، دانش و تخصص داخلی برای رفع و تأمین نیازها استفاده کرد بر عهده وزارت بهداشت است.

وی اظهار داشت: در چند سال اخیر تولید در داخل اتفاق افتاده چرا که تأمین از طریق واردات کاری ساده و پر استقبالی است ولی تأمین نیازها از داخل کار پرزحمت و پر هزینه‌ای است. در عین حال در جای‌جای کشور ما کم نیستند افراد توانمندی که قابلیت پاسخ به این نیازها را داشته باشند و این هنر سیاستگذاران ما است که از توانمندی‌ها درست استفاده کنند.

سلطان‌خواه خاطرنشان کرد: ۳ سال پیش در معاونت علمی و فن‌آوری رئیس‌جمهوری پیگیر لایحه‌ای بودیم تا توانمندی نخبگان به عرصه تجاری وارد شود که این لایحه در هیئت دولت تصویب و به عنوان طرح به مجلس ارائه شد و پس از اینکه در مجلس به صورت قانون درآمد، قانون حمایت از شرکت‌های دانش‌بنیان تحول بنیادی در پیشرفت کشور ایجاد کرد.

سلطان‌خواه اذعان داشت: در این راستا ۳ هزار میلیاردتومان برای صندوق نوآوری و شکوفایی در نظر گرفته شد تا نوآوری‌هایی که از تجاری‌سازی آن دغدغه ما بود پشتیبانی شود، ولی از طرفی به دنبال مسیری بودیم که این منابع دوباره فقط برای پژوهش صرف نشود بلکه به نوآوری و خلق ثروت بینجامد.

وی تصریح کرد: از طرفی باید می‌دیدیم که سهم بخش بهداشت و درمان، کشاورزی و نفت و انرژی ما چقدر است، منظور سهم ارگان‌ها نیست بلکه سهم بکارگیری علم و فن‌آوری در عرصه‌های مختلف مد نظر است که ما بهداشت و درمان را بهترین نقطه برای شروع این طرح دیدیم و در سال 86 با طرح کلان تولید داروها در داخل کشور کار را شروع کردیم.

معاون علمی و فن‌آوری رئیس‌جمهوری اظهار امیدواری کرد: تا با وصل منابع صندوق نوآوری و شکوفایی این طرح‌ها گسترده‌تر و فراگیرتر شود و به جایی برسیم که نه تنها در تولید دارو و تجهیزات به خودکفایی برسیم بلکه در بخش صادرات هم وارد شویم.

سلطان‌خواه با اشاره به آماری از صادرات کالاهای دانش‌بنیاد گفت: در سال 89صادرات کالاهای دانش‌بنیان ما 649میلیون دلار بود که این رقم در سال 90 به 840میلیون دلار رسید و برای سال 91 تعهد کرده‌ایم این رقم را در معاونت علمی و فن‌آوری رئیس‌جمهوری به 1.2میلیارد دلار برسانیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود افزود: در سال 89 یک میلیون دلار صادرات تجهیزات پزشکی داشتیم و در سال 90 این رقم از مرز 10میلیون دلار گذشته است. البته باید مد نظر داشت که صادرات چنین کالاهایی که با سلامت مردم سر و کار دارد به کشورهای اروپایی کار ساده‌ای نیست.

انتهای پیام/
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:51 ب.ظدقایقی پیش
رئیس جمهور وارد شهرستان طالقان شد

خبرگزاری فارس: در ادامه سفر استانی رئیس جمهورو هیئت دولت به استان البرز احمدی نژاد دقایقی پیش وارد شهرستان طالقان شد.

خبرگزاری فارس: رئیس جمهور وارد شهرستان طالقان شد

به گزارش خبرگزاری فارس از استان البرز، محمود احمدی نژاد امروز به منظور افتتاح چند طرح عمرانی و دیدار مردمی از صبح امروز با مردم کرج دیدار داشت که دقایقی پیش برای دیدار مردم وارد شهرستان طالقان شد.

سیل جمعیت و ترافیک به حدی بود که خودروی احمدی‌نژاد ساعتها در میان ازدحام جمعیت متوقف شده بود.

احمدی نژاد به همراه هیئتی با سه فروند بالگرد برای دیدار با مردم طالقان به این شهرستان سفر کرد.

برودت هوا در شهرسنان طالقان مانع از دیدار مردم با رئیس جمهور محبوب کشور نشد و مردم از زن و مردم پیر و جوان از ساعت‌ها پیش منتظر ورود رئیس جمهور خود بودند.

تا ساعاتی دیگر احمدی نژاد به میدان فرمانداری طالقان محل سخنرانی رسیده و در جمع مردم این شهرستان به سخنرانی خواهد پرداخت.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام می‌شود.

انتهای پیام/خ۲۰

 

 
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:51 ب.ظتکرار ماجرای قاچاق "اخراجی ها3" در نوروز این بار با "قلاده های طلا"

خبرگزاری فارس: بالاخره بعد از چند هفته رایزنی های مختلف فیلم های منتخب برای اکران نوروز اعلام شدند؛ تنوع در گونه ها و ژانر های مختلف سیاست درستی است که برای اکران در نظر گرفته شده است.

خبرگزاری فارس: تکرار ماجرای قاچاق "اخراجی ها3" در نوروز این بار با "قلاده های طلا"

به گزارش گروه فضای مجازی خبرگزاری فارس به نقل از خبرنامه دانشجویان ایران، اولین فیلمی که در همان دوران جشنواره زمزمه های اکران نوروزی آن به گوش می رسید فیلم "قلاده های طلا" بود. فیلم خوش ساخت ابولقاسم طالبی همه مخاطبان سینما را در جشنواره فجر غافلگیر کرد تا جائیکه پرویز شیخ طادی که جایزه بهترین کارگردانی را از آن خود کرده بود با صداقت تمام جایزه خود را به طالبی "تقدیم" کرد.

صحنه های اکشن، داستان جنایی با تعلیق بالا و حضور بازیگران چهره ای همچون امین حیایی مولفه هایی است که می تواند مخاطبان زیادی را در نوروز 91 به سینما بکشاند.

اما هنوز فیلم های نوروزی اکران خود را آغاز نکرده اند که بعضی فیلم ها را وارد حاشیه کرده اند. برخی سایت ها اقدام به پیش خبر دانلود اینترنتی قلاده های طلا که در نوروز منتظر نمایش است، کرده اند. این فیلم که به بررسی وقایع سال 88 در طی یک داستان اطلاعاتی می پردازد در دوران چشنواره و پس از آن از طرف سایت های جریان شبه روشنفکری مورد بایکوت قرار گرفت.

عملیات تخریبی که پیش بینی می شود در طول پخش فیلم در نوروز اتفاق بیافتد پخش ضبط و تکثیر نمایش پرده ای فیلم است. همانطور که در بالا اشاره شد از حدود یکماه گذشته برخی سایت ها اقدام به قرار دادن گزینه دانلود فیلم کردند که در ادامه مطلب آن آمده است : "لینک دانلود به زودی روی سایت قرار می گیرد"

گفتنی است عده ای سود جو در سال گذشته اقدام به پخش دی وی دی های اخراجی های 3 در حین اکران از سینما می کردند که این امر موجب کم شدن فروش این فیلم شد. البته این حرکت زود هنگام برای قلاده های طلا بسیار منحصر به فرد است و تاکنون اتفاق نیافتاده است.

فیلم بعدی "گشت ارشاد" سعید سهیلی است که او را با فیلم های "چارچنگولی" و "ازدواج در وقت اضافه" می شناسند. فیلم های طنزی که در دوره قوت گرفتن سینمای کمدی سخیف با فروش خوبی مواجه شدند هر چند مضامین قابل توجهی نداشتند.

سهیلی این بار با انتخاب یک تم اجتماعی-سیاسی که در نام فیلم بروز کرده و با دستمایه طنز برای استقبال از یک فروش بالا خیز گرفته است. حضور چهره های شاخصی همچون حمید فرخ نژاد و پولاد کیمیایی در کنار بازیگران فیلم های دختر پسری عامل دیگری است که سهیلی برای جذب مخاطب بیشتر از آن استفاده کرده است.

امسال یک فیلم کودک هم در سبد اکران نوروزی چیده شده است. "فیتیله و ماه پیشونی" فیلمی است که با نرسیدن کلاه قرمزی و بچه ننه، یک گزینه مناسب برای پخش نوروزی، گوی رقابت را از آهوی پیشونی سفید برباید و به اکران نوروزی برسد.

حضور یک فیلم کودک بسیار لازم دیده می شد و می تواند رونق خوبی به گیشه در ایام نوروز بدهد و با حضور فیتیله ای ها که بچه ها هر جمعه به تماشای آن می نشینند، این فیلم هم می تواند به فروش بالایی امیدوار باشد.

از دیگر فیلم هایی که به اکران نوروزی رسید "زندگی خصوصی"  است. فرح بخش که مخاطبان سینما او را به عنوان تهیه کننده می شناسند این بار به عنوان کارگردان ظاهر شده است. البته علت حضور این فیلم و صلاحیت آن برای اکران نوروزی مشخص نیست.

فیلم اجتماعی امسال هم "انتهای خیابان هشتم" است. فیلمی که به علت عبور از خطوط قرمز اخلاقی  مدتی از اکران محروم شده بود و در توقیفی نسبی به سر می برد حالا در شرایطی پر از تناقض به اکران نوروز رسیده و این جای سوال دارد که چرا مسئولان یک چنین فیلمی را در بهترین زمان اکران فرصت دیده شدن به آن دادند.

آخرین فیلم علیرضا امینی اولین فیلمی بود که قرارداد نوروزی خود را بست. حضور دو فیلم انتهایی در اکران نوروزی جای زیر سوال بردن هیئت انتخاب را هنوز باقی می گذارد. چرا که این دو فیلم هیچ تناسبی با اکران نوروز ندارد. اما بیشتر نگرانی ها حول افزایش قیمت بلیط ها است مسئله ای که می تواند به فروش نوروزی ضربه بزند و حضور خانواده ها که قسمت عمده آن را تشکیل می دهد را تحت الشعاع قرار دهد، بالا رفتن قیمت بلیط ها تا شش هزار تومان است چرا که هزینه سینما رفتن یک خانواده را تا دو برابر نسبت به قبل بالا برده است.

انتهای پیام/
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:51 ب.ظشهسواری:
ارتقای ضریب نفوذ واحدهای حقوقی سبب کاهش پرونده‌ها می‌شود

خبرگزاری فارس: رئیس امور هماهنگی و نظارت بر عملکرد واحدهای حقوقی دستگاه‌های اجرایی دفتر ریاست جمهوری گفت: ارتقای ضریب نفوذ واحدهای حقوقی دستگاه‌های اجرایی موجب کاهش پرونده‌های حقوقی و شاکیان آن دستگاه می شود.

خبرگزاری فارس: ارتقای ضریب نفوذ واحدهای حقوقی سبب کاهش پرونده‌ها می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان،ساعد شهسواری صبح امروز در نخستین شورای هماهنگی حقوقی دستگاه‌های اجرایی سیستان و بلوچستان اظهار داشت: وجود کارشناس و مشاور حقوقی در دستگاه‌های اجرایی یک ضرورت اجتناب ناپذیر است چرا که این افراد در حفظ مدیریت نقشی اساسی بر عهده دارند.

وی بیان کرد: یکی از محورهای سازمان حقوقی دولت، شناخت مشکلات حقوقی دستگاه‌ها است، لذا دستگاه‌هایی که فاقد کارشناس حقوقی باشند باید شناسایی شده و به دفتر معاونت حقوقی ریاست جمهوری معرفی شوند.

شهسواری افزود: اگر مدیران دستگاه‌ها با مسئولیت‌های کیفری، حقوقی، جزایی ، انتظامی و غیره آشنایی نداشته باشند در تصمیم گیری‌ها دچار مشکل شده و در انجام وظایف خود با بحران روبه رو می‌شوند، لذا این مهم تنها با وجود کارشناس و مشاور حقوقی در درون دستگاه‌ها امکان‌پذیر است.‌

وی بر مرتبط بودن پست‌های حقوقی در ادارات تاکید کرد و گفت: بکارگیری نیروی حقوقی باید دارای مدرک مرتبط با پست خود بوده و از حداقل تخصص حرفه‌ای برخوردار باشند.

شهسواری با بیان اینکه در این شورا نماینده حقوقی ریاست جمهوری به عنوان معین حقوقی استان شناخته می‌شود، بیان داشت: پیگیری مشکلات حقوقی مرکز استان، مشارکت در برنامه‌ریزی‌ها، دنبال‌کردن ماموریت‌های معاونت حقوقی ریاست جمهوری و حضور در جلسات استانی هیات دولت از جمله وظایف این معین است.

به گزارش فارس: برخی از اهداف شورای هماهنگی امور حقوقی دستگاه‌های اجرایی توانمندسازی واحدهای حقوقی، تعامل بین واحد‌ها، حل رفاقتی مسائل حقوقی بین دستگاهی به جای رقابتی و مشارکت بیشتر بخش حقوقی در تدوین لوایح و بخشنامه‌ها عنوان شده است.

انتهای پیام/صا10
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:50 ب.ظعلی عسگر: تلاش می‌کنیم قهرمان آسیا شویم/ مس نوسان زیادی دارد

خبرگزاری فارس: بازیکن تیم پرسپولیس گفت: ما برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا تلاش می‌کنیم.

خبرگزاری فارس: علی عسگر: تلاش می‌کنیم قهرمان آسیا شویم/ مس نوسان زیادی دارد

به گزارش خبرگزاری فارس، حمید علی عسگر در نشست خبری پیش از بازی فردا با مس کرمان گفت: مس تیمی است که نوسان زیاد دارد با این حال همیشه مقابل تیم‌های بزرگ خوب نتیجه گرفته است. قبل از بازی با تیم پرسپولیس شوکی هم به این تیم وارد شده و قاسمپور که مربی خوبی است هدایت این تیم را بر عهده دارد. بازی سختی با مس کرمان داریم.

وی در مورد نتایج پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا گفت: به دلیل مشکلاتی که داشتیم در لیگ و جام حذفی خوب نتیجه نگرفتیم و تمام تمرکز ما روی لیگ قهرمانان آسیاست. انشاءالله بتوانیم نتیجه خیلی خوبی در این مسابقات بگیریم و ناکامی‌های گذشته را جبران کنیم.

این بازیکن در مورد اینکه نتیجه خوب یعنی قهرمانی گفت: تلاش می‌کنیم قهرمان آسیا شویم.

انتهای پیام/
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:50 ب.ظقاسمپور در نشست خبری حاضر نشد

خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال مس کرمان در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس حاضر نشد.

خبرگزاری فارس: قاسمپور در نشست خبری حاضر نشد

به گزارش خبرگزاری فارس، ابراهیم قاسمپور سرمربی مس کرمان بدون هیچ گونه توضیحی در نشست خبری پیش از مسابقه با پرسپولیس شرکت نکرد. این در حالی است که سازمان لیگ بارها اعلام کرده مربیانی که در نشست‌های خبری پیش از مسابقه شرکت نکنند با جریمه نقدی مواجه می‌شوند.

پرسپولیس و مس کرمان فردا آخرین دیدار هفته بیست و هفتم لیگ برتر را از ساعت 17:15 در ورزشگاه آزادی انجام می‌دهند.

انتهای پیام/
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:50 ب.ظدبیر ستاد دایمی تسهیلات سفر آذربایجان‌شرقی خبرداد
استقرار راهنمایان گردشگری در فرودگاه‌ها و پایانه‌ها

خبرگزاری فارس: دبیر ستاد دایمی تسهیلات سفر آذربایجان‌شرقی از استقرار راهنمایان گردشگری در فرودگاه‌ها و پایانه‌های مسافربری استان خبر داد.

خبرگزاری فارس: استقرار راهنمایان گردشگری در فرودگاه‌ها و پایانه‌ها

به گزارش خبرگزاری فارس از تبریز به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری آذربایجان‌شرقی، تراب محمدی در حاشیه بازدید از مرکز اطلاع‌رسانی مستقر در فرودگاه بین‌المللی تبریز افزود: در کنار فعالیت راهنمایان گردشگری مستقر در فرودگاه‌ها با همت و تدبیر اداره کل فرودگاه‌های استان در ایام تعطیلات سال نو و آغاز سفرهای نوروزی، تلفن‌های 24 ساعته فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی پاسخگوی مشکلات مسافران هوایی به این خطه است.

دبیر ستاد دایمی تسهیلات سفر آذربایجان‌شرقی گفت: دفتر پاسخگویی به مشکلات و سئوالات گردشگران در این روزها به طور شبانه‌روزی پذیرای گردشگران خواهد بود.

وی تشریح کرد: مهمانان می‌توانند در صورت بروز هرگونه مشکل یا سئوال با اداره کل فرودگاه‌های آذربایجان‌شرقی به شماره تلفن 04115260413 تماس حاصل کنند.

محمدی خاطرنشان کرد: این اداره کل و عضو اصلی ستاد دایمی تسهیلات سفر استان در ایام سفرهای نوروزی اقدام به تهیه بروشورهای راهنمای مسافران به صورت نقشه استان همراه با شماره تلفن‌های ضروری کرده که در فرودگاه‌ها به گردشگران ورودی به استان تقدیم خواهد کرد.

دبیر ستاد تسهیلات سفر استان با بیان اینکه در روز اول سال نو برخی از مسئولان در فرودگاه‌ها به استقبال مسافران نوروزی می‌آیند، گفت: میراث فرهنگی استان در کنار اداره کل فرودگاه‌های استان مانند سال‌های گذشته با حضور مدیران ارشد استان در نخستین روز از تعطیلات نوروزی با اهدای شاخه گل و برخی هدایا به استقبال میهمانان نوروزی می‌رود.

محمدی یادآور شد: همچنین اکیپ‌های هلال احمر برای ارائه خدمات و کمک‌های احتمالی در فرودگاه‌های استان مستقر خواهند شد.

وی تصریح کرد: فرودگاه‌ها، راه‌آهن و پایانه‌های مسافربری عمومی آذربایجان‌شرقی با بسیج نیروها و فعالیت شبانه‌روزی تلاش خود را برای ایجاد سفری ایمن و راحت برای گردشگران نوروزی ورودی به استان فراهم کرده‌اند. 

انتهای پیام/ح30
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:50 ب.ظسرپرست باغبانی جهاد کشاورزی هرمزگان:
70 درصد خرمای پیارم صادر می‌شود

خبرگزاری فارس: سرپرست مدیریت باغبانی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان با بیان اینکه محصول خرمای پیارم به عنوان رقم برتر کشور معرفی شده، گفت: حدود 70 درصد از این نوع خرما به خارج از کشور صادر می‌شود.

خبرگزاری فارس: 70 درصد خرمای پیارم صادر می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از بندرعباس به نقل از روابط عمومی سازمان جهاد کشاوری هرمزگان، امیرحمزه بهاری اظهار داشت: روسیه، امارات، آلمان، کانادا، مالزی، پاکستان و ترکیه از عمده کشورهایی هستند که بیش از 83 درصد از مجموع صادرات خرمای پیارم به این کشورها ارسال می‌شود.

وی، میزان برداشت خرمای پیارم استان را شش هزار تن عنوان و اضافه کرد: بیش از 95 درصد آن در حاجی‌آباد تولید می‌شود.

سرپرست مدیریت باغبانی سازمان جهاد کشاورزی هرمزگان وجود ۴ هزار هکتار نخیلات رها شده و جنگلی، تراکم بیش از حد نخیلات، کمبود امکانات سردخانه‌ای و انبارهای متناسب با مناطق مرطوب در استان و عدم تناسب میزان عرضه و تقاضا در بازارهای داخلی را از جمله مشکلات تولید و فروش این محصول عنوان کرد.

بهاری در ادامه بیان داشت: با توجه به سیاست‌های سرمایه‌گذاری در زمینه کشاورزی و به ویژه در زمینه خرما، احداث کارخانجات فرآوری و بسته بندی خرما و جایگزینی باغات فرسوده از طریق بافت گیاهی از جمله اقداماتی است که می‌توان در راستای توسعه پایدار میوه خرما و شکوفایی آن انجام داد.

وسعت باغ‌های هرمزگان 74 هزار هکتار اعلام شده که نخلستان‌ها پس از مرکبات بیشترین سطح را دارند.

انتهای پیام/ن۳۰
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:50 ب.ظامیر توسلی در گفت‌وگو با فارس خبر داد
انتشار لوح فشرده موسیقی «مختارنامه» در سال آینده

خبرگزاری فارس: سازنده موسیقی سریال «مختارنامه» از تولید و عرضه لوح فشرده موسیقی «مختارنامه» از سوی موسسه انتشاراتی سروش برای سال آینده خبر داد.

خبرگزاری فارس: انتشار لوح فشرده موسیقی «مختارنامه» در سال آینده

«امیر توسلی» سازنده موسیقی سریال «مختارنامه» در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس در‌خصوص تولید و ارائه لوح فشرده موسیقی سریال مختارنامه اظهار داشت: ساخت 1000 دقیقه‌ موسیقی برای سریال «مختارنامه» در 40 تم مختلف انجام شده است که برای معرفی بهتر این آهنگ‌ها اقدام به تولید و انتشار سی‌دی موسیقی این سریال خواهیم کرد. 

وی با اشاره به مدت‌زمان 70 دقیقه‌ای این لوح فشرده، افزود: این اثر که همراه با پشت ‌صحنه‌های ساخت موسیقی این سریال است، از سوی مؤسسه انتشاراتی سروش در سال آینده  به بازار عرضه خواهد شد.

به گزارش فارس، این آهنگساز جوان کشورمان به تازگی در حال مذاکره برای ساخت موسیقی متن یک سریال تلویزیونی و یک فیلم سینمایی است که پس از نهایی شدن قرارداد، نام‌ آن‌ها را اعلام خواهد کرد.

انتهای پیام/ی
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:50 ب.ظدر مبارزه با موا مخدر
صادقی: همکاری برخی از مسئولان در بیان و عمل متفاوت است

خبرگزاری فارس: رئیس دبیرخانه شورای مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی گفت: به جرأت می‌گویم که در مبارزه با مواد مخدر همه مسئولان در بیان عنوان می‌کنند تا آخر راه هستند اما در عمل حضور برخی پررنگی نداشتند.

خبرگزاری فارس: صادقی: همکاری برخی از مسئولان در بیان و عمل متفاوت است

به گزارش خبرگزاری فارس از مشهد، سرهنگ صادقی در نطق پیش از دستور جلسه علنی شورای اسلامی شهر مشهد که ظهر امروز در تالار شورای شهر مشهد برگزار شد، اظهار کرد: اینکه مسئولان در زمان اجرا حضور پررنگی ندارند شاید به این دلیل است که وظیفه اصلی آنان در این حوزه نیست.

رئیس دبیرخانه شورای مبارزه با مواد مخدر ادامه داد: 5 محله از شهر است که در آن معتادان به راحتی اقدام به مصرف مواد مخدر می‌کنند که باید برای تحقق این هدف نهضتی برای مبارزه با مواد مخدر در سال آینده به منظور پاکسازی شهر از این نقاط با همکاری همه نهادها متولی ایجاد شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به اقدامات شهرداری مشهد در آستانه سال نو و زیباسازی فضای سبز شهری اشاره کرد و گفت: شهرداری مشهد در آستانه سال جدید اقدام به کاشت گل و گیاه در محوطه‌ها و فضاهای سبز شهری کرده است اما باید در کنار کاشت گل و گیاه مسئولان در مقابله و برخورد با مسئله اعتیاد و حذف این خارهای جامعه مسئول هستند و در قیامت نیز باید پاسخگوی این امر باشیم.

 

تغییر ذائقه از تریاک به شیشه

رئیس دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی به تغییر ذائقه مصرف مواد مخدر اشاره کرد و ادامه داد: در حال حاضر تغیر ذائقه از تریاک به شیشه شکل گرفته است و در این میان به آرامی این ذائقه تغییر کرده است که این تغییر ذائقه شاید به سبب غفلت ما باشد.

صادقی خاطرنشان کرد: در حال حاضر کمتر جوان 25 ساله‌ای معتادی را می‌توان یافت که معتاد به تریاک باشد و در این جریان اکثر جوانان معتاد به شیشه هستند و ممکن است هروئین نیز مصرف کنند.

 

ریشه روان گردان‌ها از اروپا و آمریکا به میان جوانان کشیده شد

رئیس دبیرخانه شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی تأکید کرد: ریشه روان گردان‌ها در کشورهای اروپایی و آمریکایی بود که به آرامی به مجالس شبانه و در نهایت در میان جوانان ما نفوذ کرد.

وی افزود: اکنون به جایی رسیده‌ایم که شیشه نیز در مشهد تولید می‌شود و مواد اولیه شیشه در همین شهر پیدا می‌شود و فرمول آن نیز در سایت و شبکه‌های اینترنتی برای ساخت وجود دارد.

 

تبلیغ مصرف شیشه در میان جوانان با شیوه‌های گوناگون

صادقی در ادامه به تبلیغات صورت گرفته برای دامن‌زدن به مصرف جوانان به شیشه اشاره کرد و گفت: اکنون شاهد آن هستیم که در میان دانشجویان مصرف شیشه با شیوه‌های گوناگون تبلیغ می‌کنند که از جمله آن می‌توان به مصرف شیشه برای بیدار ماندن و درس خواندن شبانه اشاره کرد و یا آنکه در آرایشگاه‌ها به عنوان ماده‌ای برای تناسب اندام تبلیغ می‌شود.

 

دست همکاری مادی و معنوی برای نهضت مبارزه با مواد مخدر به سوی مسئولان دراز می‌کنیم

رئیس دبیرخانه شورای مبارزه با مواد مخدر خراسان رضوی با اشاره به اینکه 18 سازمان در خراسان رضوی ذی‌مدخل شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر هستند، گفت: با همکاری سازمان و نهادها در سال آینده می‌توان نهضتی برای مبارزه با مواد مخدر داشت و با این هدف دست همکاری مادی و معنوی به سوی مسئولان دراز می‌کنیم.

وی به آمار کشفیات صورت گرفته در حوزه مواد مخدر اشاره کرد و گفت: در 11 ماه نخست امسال در حوزه کشفیات هروئین و تریاک به دلیل اقدامات خوب انجام شده در حوزه مرزبانی استان کاهش داشتیم اما کشفیات شیشه افزایش داشته است.

انتهای پیام/س10
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:50 ب.ظمسئول امور استان‌های سازمان سرمایه‌گذاری کشور:
استقبال سرمایه‌گذاران خارجی چشمگیر است

خبرگزاری فارس: مسئول امور استان‌های سازمان سرمایه‌گذاری کشور گفت: استقبال سرمایه‌گذاران خارجی برای سرمایه‌گذاری در ایران با وجود تحریم‌ها و فشارهای دشمنان خوب و چشمگیر است و روند رو به رشدی دارد.

خبرگزاری فارس: استقبال سرمایه‌گذاران خارجی چشمگیر است

به گزارش خبرگزاری فارس از یزد، مریم فرجی پیش از ظهر امروز در نشست ستاد سرمایه‌گذاری استان یزد، تحریم‌های دشمنان علیه کشورمان را بی‌تاثیر و بی‌نتیجه خواند و اظهار داشت: باید زمینه جذب بیشتر سرمایه‌گذاری‌های خارجی در کشور فراهم شود.

وی خاطرنشان کرد: این مهم تنها با همکاری و مشارکت همه دستگاه‌های اجرایی و بخش خصوصی امکان‌پذیر خواهد شد.

فرجی، وضعیت سرمایه‌گذاری در استان یزد طی سال‌های اخیر را بسیار خوب و رو به رشد ارزیابی کرد و با قدردانی از تلاش‌های مسئولان و دست‌اندرکاران امر در این زمینه عنوان کرد: تحولات چشمگیری در این حوزه در یزد انجام شده و بر اساس ارزیابی عملکردها، این استان از نظر سرمایه مصوب در کشور دارای رتبه نهم است.

مسئول امور استان‌های سازمان سرمایه‌گذاری کشور با بیان اینکه باید در سطح ملی تلاش کنیم تا به وضعیت ایده‌آل در زمینه سرمایه‌گذاری دست یابیم، بر رفع موانع و چالش‌های فراروی سرمایه گذاری تاکید کرد و اظهار داشت: کشورمان از ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوب سرمایه‌گذاری برخوردار است که باید شکوفا شود.

وی همدلی بین دستگاه‌های اجرایی استان یزد برای سرمایه‌گذاری را خوب ارزیابی کرد و گفت: فضای جدیت، پشتکار و علاقه‌مندی در این زمینه حاکم و این امر نقطه قوت برای رونق و جذب سرمایه‌گذاری است.

نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس شورای اسلامی نیز در این نشست با اشاره به برگزاری همایش بین‌المللی فرصت‌های سرمایه‌گذاری در استان یزد در سال آینده اظهار داشت: برگزاری این همایش، فرصت مناسبی است تا گام‌های اساسی‌تر در این بخش  برداشته شود.

علی‌اکبر اولیا با بیان اینکه استان یزد از ظرفیت‌های کافی برای رشد سرمایه‌گذاری برخوردار است، افزود: باید ساز و کارهای لازم در این زمینه فراهم و وضع موجود به منظور جذب سرمایه‌گذاری خارجی معرفی شود.

وی وجود بانک اطلاعاتی قوی در حوزه سرمایه‌گذاری را از نیازهای اساسی این بخش برشمرد و بر معرفی زمینه‌های سرمایه‌گذاری تاکید کرد. سرمایه‌گذار خارجی باید آشنایی لازم از ظرفیت‌های موجود در این بخش داشته باشد تا بتواند در کنار شریک داخلی به فعالیت بپردازد.

رئیس سازمان امور اقتصادی و دارایی استان یزد نیز در این نشست با بیان اینکه اقدامات و کارهای خوبی طی سال‌های اخیر در حوزه سرمایه‌گذاری استان صورت گرفته و بستر لازم در این زمینه فراهم است.

مرادعلی میر عنوان کرد: کشورهای مختلفی آمادگی خود را برای سرمایه‌گذاری در استان یزد اعلام کرده‌اند و در این زمینه قراردادهایی امضا شده است.

وی خاطرنشان کرد: در زمینه استخراج سنگ آهن و احداث کارخانه فولاد با مشارکت سرمایه‌گذاران داخلی و خارجی، تفاهم نامه‌هایی به امضاء رسیده است و هم اینک هشت سرمایه گذار خارجی در استان در بخش‌های مختلف در حال فعالیت هستند و با دو سرمایه‌گذار نیز در زمینه نانو لاستیک که صنعتی جدید و نوپاست، قرارداد منعقد شده است.

میر با بیان اینکه جذب سرمایه‌گذاری خارجی، راهکار اساسی برای توسعه و رونق اقتصادی جامعه و ایجاد اشتغال است و می‌تواند به عنوان اهرمی برای توسعه و رشد اقتصادی به کار گرفته شود، افزود: سرمایه‌گذاری خارجی می‌تواند به اصلاح نظام مدیریت و تبادل تجربیات اقتصادی و به کارگیری فناوری نوین منجر شود.

دبیر ستاد سرمایه‌گذاری استان یزد تصریح کرد: همچنین این امر، فعال شدن اقتصاد کشور، افزایش اشتغال و استفاده از ظرفیت‌های خالی، افزایش کمی و کیفی محصولات، توسعه صادرات، بهبود شرایط زندگی مردم و شادابی اقتصادی جامعه را به همراه دارد.

وی بهبود روابط بین‌الملل، حضور در مبادلات بین‌المللی و ارتباط با بازارها و فرصت‌های جهانی و استفاده از امتیازات، تسهیلات و معافیت‌های بین‌المللی را از دیگر آثار مثبت سرمایه‌گذاری خارجی برشمرد.

انتهای پیام/خ۱۰
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:50 ب.ظبرای نخستین‌بار در گلستان صورت گرفت
نشست‎ هم‎اندیشی خبرگزاری‎های فعال با میراث‎ فرهنگی گلستان

خبرگزاری فارس: برای نخستین‎بار‎ در استان‎ گلستان، نشست هم‌اندیشی ‎خبرگزاری‌های فعال ‎در حوزه‌های مختلف میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان برپا شد.

خبرگزاری فارس: نشست‎ هم‎اندیشی خبرگزاری‎های فعال با میراث‎ فرهنگی گلستان

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان به نقل از روابط عمومی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، مدیر کل میراث‎فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان در نشست با مدیران خبرگزاری‎های فعال در استان گفت: خبرگزاری‌ها در فرآیند توسعه استان، پیشگام بوده و افق این توسعه با همکاری و تعامل آنها سرعت بخشیده می‌شود.

قربان عباسی افزود: مدیران نیز باید خود را با رسانه‎ها هماهنگ کرده و با برنامه‎ریزی در راستای توسعه استان در افق پنج ساله گام بردارند.

وی ادامه داد: همراهی و تعامل خبرگزاری‎ها و رسانه‎ها با مدیران اهمیت دارد ‎و ارائه اطلاعات و اخبار در کمال صداقت، می‎تواند جامعه را از فضای سالم استانی آگاه کند.

عباسی بیان داشت: زمانی می‌توانیم به توسعه دست یابیم که توجه ویژه به بخش‌های مختلف از جمله رسانه‌ها داشته باشیم.

مدیر کل میراث‎فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان اضافه کرد: یکی از محورهای مهم توسعه استان بخش گردشگری است و نمی‎توان این بخش را نادیده گرفت و این اداره کل نیز نسبت به اجرای پروژه‌های بزرگ در حوزه گردشگری همت گمارده و با برنامه‌ریزی‎های مدون سرمایه‌گذاران را به این استان جذب می‎کند.

عباسی افزود: سند توسعه استان تهیه شده و افق توسعه بخش گردشگری در این سند دیده شده و همچنین برنامه‌ریزی‌های لازم برای افزایش ارزش افزوده بخش گردشگری در اقتصاد استان در حال انجام است.

وی اذعان داشت: در استان هشت موزه وجود دارد و با توجه به ثبت فرش ترکمن در فهرست آثار ملی کشور، موزه فرش نیز به زودی در گنبدکاووس راه‌اندازی خواهد شد.

در این نشست مدیران خبرگزاری‌های فعال در استان نیز به بیان مشکلات و انتقادات خود در حوزه اطلاع‌رسانی پرداختند.

در پایان با اهدای لوح تقدیر از فعالیت‌های خبرگزاری‌های فعال در حوزه‌های مختلف گردشگری، میراث فرهنگی و صنایع دستی گلستان تجلیل به عمل آمد.

انتهای پیام/ن۳۰/د1000
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:50 ب.ظدر اعتراض به سیاست قطر در قبال سوریه صورت گرفت
بی‌اعتنایی تحقیرکننده/لاوروف از دست دادن با همتای قطری خودداری کرد

خبرگزاری فارس: وزیر خارجه روسیه در نشست اتحادیه عرب از دست دادن با همتای قطری به طور کاملا آشکار خودداری کرد تا بی‌اعتنایی و اعتراض کشورش را به سیاست‌های قطر در قبال سوریه نشان دهد.

خبرگزاری فارس: بی‌اعتنایی تحقیرکننده/لاوروف از دست دادن با همتای قطری خودداری کرد

به گزارش فارس، روز گذشته در نشست مشترک وزرای خارجه اتحادیه عرب با سرگی لاوروف وزیر خارجه روسیه در قاهره، لاوروف با اعتنایی کامل به حمد بن جاسم همتای قطری خود، از دست دادن با او خودداری کرد.

منابع خبری اعلام کردند: سرگی لاوروف در پایان کنفرانس خبری که روز گذشته در قاهره مقر اتحادیه عرب برگزار شد، از دست دادن با حمد بن جاسم خودداری کرد و علاوه بر این فقط از نبیل العربی دبیر کل اتحادیه عرب به اسم تشکر کرد و از دیگر وزیران با عنوان کلی وزرای خارجه عرب تشکر کرد که این رفتار او، توجه حضار را کاملا جلب کرد.

به گفته کارشناسان، روسیه به سیاست قطر در دنباله‌روی از آمریکا بشدت معترض است و پیش از این نیز روسیه به دلیل رفتار اهانت آمیز با سفر آن در قطر، سطح مناسبات خود با دوحه را کاهش داده بود.

لاوروف در این کنفرانس خبری تاکید کرد که موفقیت هر تصمیم سازمان ملل درباره سوریه منوط به این است که به شورشیان [در سوریه] اجازه برتری روی زمین داده نشود.

این در حالی است که قطر و عربستان در روزهای گذشته مجدانه بر حمایت از شورشیان و گروهک‌های مسلح در سوریه اعم از حمایت مالی و تسلیحاتی تاکید کرده‌اند.

انتهای پیام/.++
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:50 ب.ظتذکر فرمانده کل سپاه در خصوص امنیت کاروان‌های راهیان نور

خبرگزاری فارس: سرلشکر جعفری کاروانهای راهیان نور را از جمله مولفه‌های افزایش امنیت ملی عنوان و بر حفظ امنیت این کاروانها و لزوم رعایت مقررات ایمنی در سفرها تاکید کرد.

خبرگزاری فارس: تذکر فرمانده کل سپاه در خصوص امنیت کاروان‌های راهیان نور

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی کل سپاه، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در جمع مسئولین ستادهای راهیان نور، حرکت کاروان راهیان‌نور را احیاگر ارزش‌های دفاع مقدس توصیف کرد و اظهار داشت: عزت و افتخار امروز کشور مرهون جانفشانی‌ها و خون‌هایی است که شهیدان گرانقدر تقدیم اسلام و انقلاب کرده‌اند و برماست که به درستی از این گنجینه‌ها پاسداری کرده و پیام‌شان را به نسل‌های آینده منتقل کنیم.

 

وی ادامه داد: ارزشمندی و بزرگی دوران دفاع مقدس هرگز فراموش نمی‌شوند بلکه با گذشت زمان فضیلت آن هرچه بیشتر برای ما آشکار می‌شود.

 

سردار جعفری اعزام کاروان‌های راهیان نور و حضور آحاد جامعه بویژه نسل جوان در مناطق عملیاتی را به مثابه بیمه کردن جوانان در مقابل جنگ نرم عنوان کرد و افزود: عینیت‌سازی واقعیات جنگ تحمیلی در ذهن و شخصیت جوانان، تصویر زیبایی از جاودانگی مردانی است که برای حفظ ارزش‌ها و عقاید خود و لبیک به ندای ولی امرشان جان خود را در طبق اخلاص نهاده و برگ‌های زرین تاریخ پرافتخار جمهوری اسلامی شدند.

 

وی در بخش همچنین با تاکید بر لزوم رعایت مقررات ایمنی در اعزام کاروانهای راهیان نور گفت: سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با اعزام زائران، سپاه‌های استانی و ستادهای پشتیبانی کاروانها موظفند برای تامین ایمنی و سلامت اعضای کاروان‌ها و پیشگیری از وقوع هر گونه حادثه و سانحه احتمالی کلیه مقررات و نکات ایمنی که به آنها ابلاغ می‌شود را رعایت کنند.

 

سردار جعفری ادامه داد: بیمه تمام افراد حاضر در کاروان، تعیین مسئول برای هر کاروان برای توجیه، تذکر و هشدار برای رعایت مقررات، حصول اطمینان از سلامت افراد در طول سفر، کنترل ایمنی وسائل نقلیه و همراه داشتن تجهیزات ایمنی، کمک‌های اولیه و اطفاء حریق در خودروها و محل‌های استراحت کاروان از جمله نکاتی است که باید در دستور کار متولیان برگزاری این اردوها قرار گیرد.

 

وی افزود: توجیه اعضای کاروان‌ها در خصوص امتناع از ورود به مناطق ممنوعه، محصور شده و آلوده به مین، اجتناب از پرتاب سنگ یا اشیاء دیگر به سوی مهمات، عدم استفاده از غذای فاسد و همراه داشتن دفترچه بیمه ضروری بوده و از بروز حوادث احتمالی پیشگیری خواهد کرد.

 

فرمانده کل سپاه در پایان، کاروان‌های راهیان نور را از جمله مولفه‌های افزایش امنیت ملی عنوان کرد و گفت: اهتمام ویژه مسئولین و دست‌اندرکاران کاروان‌های راهیان نور به رعایت نکات ایمنی و بهداشتی در طول سفر زائران مناطق عملیاتی نقشی موثر در عمق بخشی و اثربخشی معنوی سفر و انتقال ارزشها و آرمان‌های راستین انقلاب اسلامی به جوانان خواهد داشت.

انتهای پیام/
تاریخ آخرین ویرایش:- -
یکشنبه 21 اسفند 1390-11:50 ب.ظدر نشست هم‌اندیشی منطقه آزاد انزلی
نقش مناطق آزاد در تحقق جهاد اقتصادی بررسی شد

خبرگزاری فارس: نشست‌ هم‌اندیشی نقش مناطق آزاد در تحقق جهاد اقتصادی کشور در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.

خبرگزاری فارس: نقش مناطق آزاد در تحقق جهاد اقتصادی بررسی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از انزلی مدیر عامل سازمان منطقه آزاد انزلی ظهر امروز در نشست مذکور با بیان اینکه مناطق آزاد در دنیا تعریف خاص دارند اظهار داشت: بن‌بست نبودن موقعیت راهبردی از جمله این تعریف‌هاست.

علیرضا بهمنی با بیان اینکه از ابتدای امسال با همکاری استاندار گیلان و نمایندگان دبیرخانه دایمی سال جهاد اقتصادی در منطقه آزاد انزلی تشکیل شد افزود: منطقه آزاد انزلی کمک ویژه‌ای به بحث دریانوردی و گمرک استان دارد.

وی با اشاره به تحریم‌های دشمنان علیه ایران اسلامی تصریح کرد: ملت ایران همواره در سختی‌ها به صورت خاص بروز و ظهور کردند و اندیشه متفاوت داشتند و به طور یقین از فضای تحریم و فشار سربلند بیرون می‌آییم.

این مسئول خاطر نشان کرد: منطقه آزاد انزلی در راستای تحقق جهاد اقتصادی برنامه‌های خوبی در پیش رو دارد.

رئیس پارک علم و فناوری گیلان نیز در این نشست خواستار تشکیل کمیته اقتصاد دانش‌بنیان شد و اظهار داشت: اقتصاد دانش‌بنیان دارای سه ویژگی مهم از نظر تمام متخصصان است.

مجید متقی‌طلب افزود: درون‌زا، پویا و پایدار سه ویژگی مؤلفه مهم دانش‌بنیان است و معیارها و ارزش‌های اعتقادی ما باید رعایت شود.

وی با بیان اینکه مقام معظم رهبری سه سال پیش اشاره داشتند که باید در سال 1404 حدود 20 درصد GPI کشور از محل فناوری باشد تصریح کرد: می‌خواهیم بدانیم برنامه منطقه آزاد انزلی در این رهنمود چیست و تاکنون چه میزان سرمایه‌گذاری در این منطقه صورت گرفته است.

این مسئول خواستار مشخص شدن برنامه منطقه آزاد در چشم‌انداز 20 ساله شد.

فرماندار رشت نیز در این جلسه با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی هنوز جای کار دارد اظهار داشت: بخش فناوری منطقه آزاد باید با تلاش و جدیت وارد شود که موقعیت بیشتری کسب کنیم.

سید ولی‌الله عظمتی با بیان اینکه در مسایل اقتصادی نباید خود را با دیگر کشورها مقایسه کنیم تصریح کرد: پس از انقلاب اسلامی حرکتی در کشور ایجاد شد و در مقابل تمام دشمنان ایستادگی کردیم و در همین شرایط نیز موفقیت‌هایی را نیز کسب می‌کنیم.

وی با اشاره به اینکه منطقه آزاد انزلی توفیقاتی در این راستا داشته است ابراز داشت: این منطقه موفقیت‌هایی را نیز در آینده دنبال می‌کند.

مدیر کل موسسه استاندارد و تحقیقات صنعتی گیلان نیز در این نشست اظهار داشت: بسیاری از تئوریسین‌ها پیش‌بینی آینده را دشوار اما آینده‌سازی را تکلیف هر مدیر می‌دانند.

محمدعلی یوسفی افزود: با وجود تحریم، هدفمندی یارانه‌ها، صنایع و سیاست‌بازی بانک‌ها، کشوری موفق هستیم و صهیونیست‌ها نیز در گفته‌های خود این ایده را دارند و گفته‌اند که ایرانیان روی دو بال قرمز «شهادت» و سبز «منتظران مهدی (عج)» هستند و به همین دلیل غالب شدن بر ایرانیان ممکن نیست.

وی با تصریح بر اینکه ما باید به داشته‌های خود باور و یقین داشته باشیم اذعان داشت: مدیران امروز باید صنعتی‌نگر باشند و فراتر از مشتری‌ حرکت کنند.

این مسئول با اشاره به اینکه اکنون زمان آن نیست که شگفتی‌ساز شویم اذعان داشت: در نگاه صنعتی، مدیران بخش خصوصی و دستگاه‌های دولتی می‌توانند انتظار شکوفایی اقتصاد در تولید را داشته باشند.

وی با بیان اینکه تمام نگاه‌ها برای رسیدن به آینده‌ای روشن است افزود: اگر می‌خواهیم در جهاد اقتصادی موفق باشیم برای هر برنامه‌ریزی نیاز است که انسجام و مشارکت و سازگاری را به عنوان کلید اصلی در کار خود لحاظ کنیم.

یوسفی یادآور شد: مدیران باید اهل تعامل، سازگاری، مشارکت و انسجام باشند.

انتهای پیام/خ۱۰/د1000
تاریخ آخرین ویرایش:- -
  • تعداد صفحات :8
  • 1  
  • 2  
  • 3  
  • 4  
  • 5  
  • 6  
  • 7  
  • ...