تبلیغات
اخبار ایران و جهان - مطالب هفته دوم مرداد 1391

:درباره وبلاگ

:آرشیو

:پیوندها

:پیوندهای روزانه

:نویسندگان

:آخرین پستها

آماروبلاگ

جمعه 13 مرداد 1391-08:51 ق.ظرئیس سازمان امور مالیاتی در گفت‌وگو با فارس خبر داد
وصول ۱۰هزار میلیارد تومان مالیات در ۴ماه/۳۰درصد درآمدهای مالیاتی محقق شد

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان امور مالیاتی کشور از وصول ۱۰ هزار میلیارد تومان مالیات در ۴ ماه نخست سال جاری خبر داد که معادل ۲۶ درصد کل درآمدهای پیش‌بینی شده بودجه برای سال ۹۱ است.

خبرگزاری فارس: وصول ۱۰هزار میلیارد تومان مالیات در ۴ماه/۳۰درصد درآمدهای مالیاتی محقق شد

علی عسکری در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، در مورد عملکرد اظهارنامه های دریافت شده در تیرماه افزود: حدود 4.7 میلیون فقره اظهارنامه مالیات عملکرد سال 90 در تیرماه سال جاری ارائه شده است که 4.5 میلیون اظهارنامه، الکترونیکی بقیه تا 4.78 میلیون فقره یعنی 280 هزار فقره به صورت دستی ارائه شد.

وی گفت: سال گذشته در مجموع 4.4 میلیون فقره اظهارنامه مالیات عملکرد درآمدی دریافت شد.

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در مورد دریافت مالیات سال جاری گفت:‌ در چهار ماه نخست سال جاری حدود 10 هزار میلیارد تومان از درآمد مالیاتی مصوب در قانون بودجه 91 دریافت شد.

عسکری در مورد کل درآمد مالیاتی در قانون بودجه 91 گفت:‌ امسال 34 هزار میلیارد تومان پیش‌بینی درآمد مالیاتی در قانون بودجه شده است که با احتساب عوارض مالیات ارزش افزوده که 5000 میلیارد تومان است، حدود 39 هزار میلیارد تومان مالیات و عوارض در سال جاری دریافت خواهد شد.

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در مورد درآمد از محل عوارض گمرکی گفت: در قانون حدود 11 هزار میلیارد تومان درآمد از این محل پیش‌بینی شده است که در مجموع درآمد دولت از مالیاتها و عوارض در سال جاری به رقمی حدود 45 هزار میلیارد تومان خواهد رسید.

عسکری در مورد نسبت درآمدهای مالیاتی به بودجه عمومی دولت، گفت: درآمد مالیاتی کشور بر اساس این نسبت حدود 45 درصد بودجه جاری دولت را تشکیل می‌دهد.

رئیس سازمان امور مالیاتی کشور در مورد تکلیف قانون برنامه چهارم و پنجم در بخش مالیات گفت: برنامه چهارم که گذشت، قانون برنامه پنجم این هدف را ذکر کرده است که تا پایان برنامه (تا 1395) هزینه جاری دولت کلا از محل درآمدهای مالیاتی تأمین شود، امیدواریم که با برنامه‌هایی که داریم از جمله اجرای طرح جامع مالیاتی، به آن هدف برسیم.
تاریخ آخرین ویرایش:- -
چهارشنبه 11 مرداد 1391-11:32 ق.ظمدیرعامل خانه موسیقی در گفت‌وگو با فارس:
«جشن‌ خانه ‌موسیقی» با حضور یک گروه فرانسوی برگزار می‌شود

خبرگزاری فارس: حمیدرضا نوربخش از برگزاری جشن خانه موسیقی با حضور یک گروه موسیقی از فرانسه در اواسط مهرماه امسال در تهران خبر داد.

خبرگزاری فارس: «جشن‌ خانه ‌موسیقی» با حضور یک گروه فرانسوی برگزار می‌شود

«حمیدرضا نوربخش» مدیر‌عامل خانه موسیقی در گفت‌وگو با خبرنگار موسیقی فارس اظهار داشت: هم‌اکنون سیزده سال از پایه‌گذاری خانه موسیقی می‌گذرد و ما هر ساله همزمان با «روز جهانی موسیقی» تولد این خانه را جشن می‌گیریم. در سال‌های گذشته بزرگداشت‌ها و کنسرت‌هایی از اساتید موسیقی را داشتیم که طی یکی دو سال گذشته برای بالا بردن انگیزه بیشتر در نسل جوان و موزیسین در پی به وجود آوردن فضایی برای تولید کارهای ارزشمند هستیم.

وی افزود: این جشن با همکاری معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معاونت فرهنگی اجتماعی شهرداری تهران، اواسط مهرماه جاری در تالار وحدت تهران برگزار خواهد شد.

نوربخش تصریح کرد: خانه موسیقی برای نخستین بار شاهد برگزاری جشن بین‌المللی خود خواهد بود؛ چرا که یک گروه موسیقی از کشور فرانسه در این جشن 4 روزه ما را همراهی خواهند کرد.

مدیر‌عامل خانه موسیقی خاطرنشان کرد: اجرای برنامه‌های متنوع هنری، تجلیل از هنرمندان پیشکسوت و هنرمندان خانم از ویژگی‌های جشن امسال است.

به گزارش فارس، خانه موسیقی شانزدهم مرداد 1379 به ثبت رسیده است. این خانه با داشتن دو ساختمان در تهران فعال است که ساختمان شماره یک در خیابان شهید فاطمی تهران برای برگزاری کلاس‌ها و جلسات هنرمندان موسیقی است و ساختمان شماره 2 خانه موسیقی در خیابان صبای جنوبی قرار دارد که امور مربوط به عضویت، بیمه و مسکن اعضا در آن انجام می‌شود و در واقع بیشترین تعداد مراجعه را دارد و تا کنون 12 هزار نفر در این مرکز عضو شده‌اند.
تاریخ آخرین ویرایش:- -